100 МОВ вкотре виборює перемогу в тендері

21
Жов 20

У нас надзвичайна новина! 19 жовтня 2020 року наш Центр перекладів «100 МОВ» отримав офіційне повідомлення від ТОВ «Тева Україна» про перемогу у тендері на послуги перекладу.

Тендерна процедура проводилася у два тури на глобальному рівні компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd (Teva) у комплексній системі управління закупівлями для бізнесу Ariba. Про початок першого туру було оголошено 3 серпня 2020 року. За результатами наданих комерційних пропозицій від ряду достойних учасників ринку перекладацьких послуг в Україні основним постачальником послуг було обрано саме команду 100 МОВ! Строк надання послуг перекладу за контрактом – два роки з можливістю продовження ще на один рік.

Члени тендерного комітету високо оцінили як професіоналізм, так і оперативність у підготовці конкурсної документації, наданні повної і прозорої інформації з будь-яких питань щодо співробітництва. Визначну роль для прийняття рішення мала якість виконання тестових завдань, і ми раді, що саме наші переклади отримали найвищу оцінку!

ТОВ «Тева Україна» – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з п’яти лідерів українського фармацевтичного ринку. Компанія представляє понад 600 генеричних та оригінальних лікарських препаратів, які застосовуються в усіх ключових терапевтичних напрямках.

«Тева Україна» є частиною Teva Pharmaceutical Industries Ltd (Teva), провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році. Teva спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генеричних та оригінальних лікарських препаратів, а також активних фармацевтичних інгредієнтів.

Наша співпраця з компанією «Тева Україна» почалася у 2010 році, і з того часу ми ретельно формували команду перекладачів та редакторів під проєкт, складали, узгоджували і наповнювали глосарії, створили базу еталонних перекладів  і нормативних документів.

Команда Центру перекладів «100 МОВ» щиро вдячна компанії «Тева Україна» за довіру та високу оцінку якості нашої роботи. Ми пишаємося таким довготривалим партнерством і взаємовигідною співпрацею!

100 МОВ вкотре виборює перемогу в тендері