Редагування перекладу

Slider

РЕДАГУВАННЯ ГОТОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ

Редагування (від лат. redactus — приведений у порядок) означає аналіз, перевірку та виправлення будь-якого тексту.

Редагування перекладу — це звірення готового перекладу з оригіналом та виправлення недоліків. У разі якщо текст вузької спеціалізації, до його вичитування залучаються кваліфіковані спеціалісти в цій галузі. Редактор зазвичай має спеціальну підготовку та досвід роботи з текстами, досконало володіє як рідною, так і іноземною мовами.

Редагування передбачає виправлення граматичних та лексичних помилок, стилістичних неточностей та неузгодженостей, помилок в перекладі окремих слів і термінів, а також виявлення пропущених місць у перекладі.

У випадку, коли у раніше перекладений документ були внесені будь-які зміни або доповнення і немає потреби в новому перекладі, редактор внесе відповідні правки і оновить переклад, що дозволить заощадити як час, так і кошти. Послуга редагування значно дешевша від перекладу.

Якщо ви зробили переклад самостійно і не впевнені в його правильності, будь ласка, звертайтесь, і наші редактори допоможуть провести «роботу над помилками» і нададуть вашому перекладу належний рівень якості.

Але! У разі, якщо на редагування надійшов «машинний» переклад (виконаний комп’ютерною програмою), то таке замовлення буде розцінюватись як переклад.

Часто до редагування текстів залучають носіїв мови. Це досить розповсюджена і популярна послуга. Щоб текст не містив стилістичних помилок і сприймався читачами, які також є носіями цієї мови, доречно залучити до такого редагування редактора – іноземця. Редагування носієм мови зазвичай застосовується до текстів гуманітарної спрямованості, що не рясніють спеціальними термінами.

Ціни на редагування перекладу

(в гривнях, з ПДВ)

Українська, російська 42,00
Англійська, німецька 114,00
Французька, іспанська, італійська, угорська, польська, чеська, болгарська, румунська, словацька, сербська, хорватська, словенська, грецька, турецька 120,00
Нідерландська, португальська, шведська, фінська, норвезька, литовська, латвійська, естонська, арабська, перська, дарі, пушту, урду, гінді, іврит, японська, китайська, в'єтнамська, корейська, казахська, вірменська, грузинська, азербайджанська, латинь Договірна

ЩЕ МАЄТЕ ПИТАННЯ СТОСОВНО РЕДАГУВАННЯ ПЕРЕКЛАДУ?

Запитайте у нашого спеціаліста!

Контакти

Якщо у вас виникли якісь запитання або для консультації ви можете зв'язатись з нами за телефоном, e-мейлом, відвідати наш офіс або надіслати заявку онлайн.

Адреса

м. Київ, вул. Б. Гаврилишина, 7, оф. 407
(5 хвилин від ст. м. «Політехнічний інститут»)

Ми отримали ваш запит, очікуйте на відповідь нашого менеджера протягом 15 хвилин.

Зробили помилку, але вже відправили запит? Оновіть сторінку і повторно заповніть форму

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб не пропустити цікаві новини та знижки.